Sancaktepe Anahtarcı

Sancaktepe Anahtarcı

Sancaktepe Anahtarcı&Çilingir Hizmeti Almak İçin Numaramız: 0532 561 25 22

Şirketi kurduğumuz günden beri müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Tesisatta başarılı hizmet vermekteyiz. Teknolojik yetenekler göz önüne alındığında, her gün en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmaktayız, çünkü kısa sürede şirketimize yenilik getirdik.

Şirketimizdeki servis çilingirleri müşterilerimize gerekli hizmeti vermektedir. Ayrıca müşterilerimiz bize sınırların dışında bir şirket olarak geliyorlar ve gerekli desteği sağlıyorlar. Müşterilerimizin sorunlarını hızla çözüyoruz. Müşterilerimizi yeniden başlatmamak için gerekli hizmetleri sağlıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Evde, ofiste, dükkanda her türlü çilingir hizmeti veriyoruz. Çelik çerçeveyle ilgili temel problemler, ev kilitleriyle ilgili problemler, ofis kilitleriyle ilgili problemler çalışma alanımıza dahil edilmiştir. Ana servis merkezimiz olsak da müşterilerimizin her bölgesine gerekli hizmetleri sağlıyoruz. Sistem hataları, işyerinde daha yaygın olan şifreli kilitli sistemlerde ortaya çıkabilir.

Sorunları kısa sürede çözer ve müşterilerimizin mağdur olmadığından emin oluruz. Genellikle kilitleme sistemlerindeki sorunları kapıya zarar vermeden çözmeye çalışırız. Ancak kapının istemeden hasar görmesi durumunda, müşterilerimizin masraflarını karşılarız. Kapılar kısa sürede değiştirilerek kapılar tamamlanır.

Müşteri mutluluğu

Müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede çözmek, bölgeye istenen hizmeti kısa sürede sağlamak, sunduğumuz hizmetleri takdir etmemize izin verir. Hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizden her zaman tam bir değerlendirme aldık. Güler yüzlü hizmet anlayışımız, deneyimli kadromuzla çalışmalarımızda büyük bir paya sahiptir ve şirketimizin hizmetlerini sever.

Açılış saatleri

Müşterilerimizin her zaman sorun yaşayabileceğine inanan firmamız sürekli hizmet vermektedir. Gece kapıları, evde unutulması gereken anahtarlar, kapı kilitleri vb. bu tür sorunlar daha yaygın hale geliyor. Bu sorunlar karşısında müşterilerimiz gece bizimle iletişime geçebilirler.

Şirketimizin hizmetlerini kullanmak için bizi cep telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Ek olarak, müşteriler  0532 561 25 22 numaramızdan bize ulaşabilirler. Uygun fiyat avantajlarımızdan ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bizi seçebilirsiniz.